Gruodžio dirbtuvėlės

 Šv. Kalėdų  laukimas gimnazijoje buvo aktyvus. 
 Advento pradžią pradėjome netradicine integruota pamoka. Ją vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Sabaliauskienė, mokytojai Asta Remeikienė, Rasa Šlekienė, Donatas Vilkas. Pamokos metu įvardintos Advento tradicijos, simboliai, reikšmė, pristatyti ir pradėti naudoti gimnazijoje sukurti Advento vainikas, Advento kalendorius.  
 I klasės mokiniai su technologijų mokytoja Gitana Vaičiute klausė, kas svarbiau: gauti dovanų ar dovanoti kitiems. Mokiniai patys išsirinko produktus, planavo, modeliavo, kepė, puošė ir pakavo šventinius meduoliukus. Šios simbolinės dovanėlės su geriausiais linkėjimais  nudžiugino Kupiškio ligoninės, poliklinikos, bibliotekos darbuotojus, praeivius. 
I ir II klasių mokiniai su mokytoja Rasa Šlekiene sukūrė karpinių, popieriniais angelais papuošė Kupiškio Kristaus Žengimo į dangų bažnyčią. 
 Prielaida, kad smagu ne tik gauti dovanų, bet ir jas dovanoti, pasiteisino su kaupu!
                    
                                                                            Tikybos mokytoja Rasa Šlekienė
II srauto procesas
bažn angel meduoliukai I
Gintaro Stankevičiaus nuotraukos