Prevencija

 2019m. gruodžio mėn. gimnazijos I - III klasių mokiniams buvo organizuotos prevencinės paskaitos, kurias vedė Kupiškio policijos komisariato tyrėja, laikinai atliekanti vyriausiosios tyrėjos pareigas Danguolė Baliuvienė.

 Paskaitų metu mokiniai supažindinti su Lietuvos Respublikos civilinių pirotechnikos priemonių apyvartos kontrolių įstatymu, pristatytos pirotechnikos gaminių kategorijos, disponavimo jomis amžius bei draudimai naudoti pirotechnikos gaminius. Mokiniai supažindinti su Kupiškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. TS -43, kuriuo priimtos triukšmo prevencijos Kupiškio rajono viešose vietose taisyklės ir atsakomybė už nusižengimus, susijusius su civilinės pirotechnikos priemonėmis.
 Mokiniams primintas Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymas. Paaiškinta, kokia administracinė atsakomybė taikoma už šio įstatymo pažeidimus. Taip pat primintas Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymas ir su juo susiję administraciniai pažeidimai. Pristatyta tema dėl turto prievartavimo - reketo ir teisinė atsakomybė už šiuos pažeidimus.
 Paskaitose dalyvavo ne tik gimnazistai bet ir jų kuratorės bei dėstantys mokytojai.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 1386 100 1394 

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos