Sportinė diena

 Gruodžio 20d. gimnazijoje vyko kalėdiniai sporto renginiai.

 Pirmiausia vyko tinklinio varžybos. Jose dalyvavo trys vaikinų komandos. III-ąją vietą iškovojo IIe klasės komanda ,,Kęstai'' (M.Balčiūnas, I.Baltrūnas, P.Blieka,V.Einoris, L.Balabonas, D.Meilus, M.Jančys). II-oji vieta atiteko jungtinei Ia ir IVb klasių komandai (A.Jozonis, IVb, A.Sarapas, IVb, R.Sarapas, IVb, D.Jazgevičius, IVb, I.Ažusienis, Ia). I-oji vieta po atkaklios kovos atiteko IVa klasės komandai ,,Vazonai“ (T.Mačionis, A.Kučinskas, R.Krasauskas, K.Nakas, D.Valma).
 Po tinklinio varžybų į aikštelę išbėgo krepšininkės merginos. I-II klasių merginų rinktinė susitiko su III-IV klasių rinktine. I-II klasių merginų rinktinei atstovavo J.Rušėnaitė, Ib, L.Jurevičiūtė, IIf, U.Černiauskaitė, IIh, I.Kučinskaitė, IIh, K.Poškaitė, IIh. III-IV klasių rinktinei atstovavo E.Klimavičiūtė, IIIa, V.Kučinskaitė, IIIa, I.Rasimavičiūtė, IIIa, E.Nakaitė, IIIa, A.Peciukonytė, IVb. Po įtemptos kovos rezultatu 41-36 pergalę šventė I-II klasių merginų rinktinė.
 Toliau vyko vaikinų krepšinio varžybos 3x3. Šiose varžybose dalyvavo 10 komandų. Jos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius ir varžėsi rato sistema. Pogrupiuose I-II vietas užėmusios komandos varžėsi dėl nugalėtojų titulo. .Dėl III-IV vietos susitiko ,,Bulviakasių'' ir ,,Skrabų'' komandos. ,,Skrabų“ komanda laimėjo ir užėmė III-ąją vietą. Šios komandos žaidėjai: B.Petrulis, IVa, M.Rūta, IVa, A.Sarapas, IVb. Dėl nugalėtojų vardo kovojo komanda ,,Be ateities'' su komanda ,,Legendos sugrįžta''. Šioje kovoje teko nusileisti komandai ,,Legendos sugrįžta“. Jos žaidėjai: T.Mačionis,IVa, A.Kučinskas, IVa, D.Valma, IVa.Turnyro nugalėtoja tapo komanda ,,Be ateities'' (L.Balabonas, IIe, P.Blieka, IIe, T.Alekna,IIe, D.Baltrūnas, Ic).
 Viso renginio metu šventinę nuotaiką palaikė merginų šokių grupės ,,Laid BACK'' šokėjos.
 Tuo pačiu metu gimnazijos aktų salėje vyko merginų, lankančių aerobikos pamokas, kūrybinių užduočių pristatymas. Čia irgi netrūko gerų emocijų.
 Renginio uždarymo metu komandos prizininkės buvo apdovanotos diplomais, o visi dalyviai saldžiaisiais prizais.

Kūno kultūros mokytoja Irena Grinienė

100 1466 100 1479 

100 1480 100 1511 

100 1515 100 1520

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos