Kalėdinių puokščių paroda

 Visą gruodžio mėnesį gimnazijos pirmame aukšte galima pasigrožėti mokinių sukurtomis kalėdinėmis puokštėmis.

 Jas kūrė miškininkų būrelio ,,Girinukai“ nariai Emilija Dranseikaitė, Id, ir Gabrielė Būgaitė, IIIc. Jų puokštės pavadintos ,,Žiemos puokštė“ ir ,,Kalėdų belaukiant“. Taip pat puokštes kūrė Ia klasė (,,Žiemos gėlės“), Ib klasė (,,Kalėdų ramybė“), Ic klasė (,,Cinamonas“), Id klasė, IIe klasė (,,Tamsios gilių naktys“), IIg klasė (,,Spygliukas“), IIIb klasė (,,Kalėdinis sapnas“), IVb klasė. Galima pamatyti ir autorinių darbų: Ramintos Kurulytės, IIIc, ,,Žiemos gėrybės“, Ugnės Buzaitės, IVa, ,,Kalėdų belaukiant“, Gabijos Žėbaitės, Ib, ,,Kalėdų šviesa“, Rūtos Vizbaraitės, IVd, ,,Mediena“.
 Kalėdinės puokštės puošia ne tik gimnaziją. Kelios puokštės padovanotos rajono savivaldybei bei senelių namams.

Mokytoja Asta Merkienė

100 1429 100 1438

100 1437 100 1440

Astos Merkienės nuotraukos