Projektas ,,Sveikata visus metus“

 Gruodžio12d. gimnazijos IVc klasės mokinės Danielė Einorytė ir Akvilė Vasilenkaitė bei soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė dalyvavo Vilniuje projekto ,,Sveikata visus metus'' baigiamojoje konferencijoje.

 79744845 857408741373458 8949933150113366016 n (1) (1)Konferencijos metu mūsų gimnazijos atstovės pristatė visų metų projekto veiklą.
 Baigiamojoje konferencijoje dalyvavo įvairios Lietuvos mokyklos bei vaikų darželiai. Konferencijos dalyviai klausėsi projekto darbų pristatymų pagal gruodžio mėnesio šūkį ,,Sveikatos kalendorius'', analizavo, kokią naudą šio projekto veiklos davė vaikų ir mokinių sveikatai.
 Antroji konferencijos dalis buvo skirta ekskursijoms. Mūsų gimnazijos komanda dalyvavo edukacinėje paskaitoje Gyvybės mokslų centre.
 Projekto prizininkais netapome, bet džiaugiamės, kad visus metus gimnazijoje plėtojome sveikatos stiprinimo veiklas įdomiomis, patraukliomis formomis. Prie projekto veiklų organizavimo ir išpildymo daug prisidėjo gimnazijos bibliotekininkė R. Petrusevičienė.

Akvilė Vasilenkaitė, IVc klasė