2019-2020 m.m. Jungtinis Lietuvos vaikų choras

 Jau šeštą kartą įspūdingam koncertui buriamas Jungtinis Lietuvos vaikų choras. Šiais metais prie Gargžduose, Šakiuose ir Visagine repetuojančių vaikų prisijungs Rukloje ir Pabradėje gyvenantys pabėgėlių vaikai, norintys dainuoti.

 Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja šiame projekte jau penktą kartą. Dar rugsėjo mėnesį praėjusių mokslo metų projekto dalyvės Viktorija ir Milda klausinėjo, ar šiais metais vyks šis projektas. Merginos tvirtai ir užtikrintai pareiškė norą vėl dalyvauti! Tad buvau priversta sekti informaciją ir laukti pakvietimo vėl dainuoti Jungtiniame Lietuvos vaikų chore. Ir spalio pabaigoje mūsų gimnazijos mokinių, norinčių dalyvauti choro repeticijose, pagausėjo jau iki 7. Tai Milda Jankauskaitė (IIe), Viktorija Pitrėnaitė (IIf), Adelija Mažylytė (IIf), Fausta Svirskytė (Ib), Kamilė Čepaitė (Id), Emilija Balaševičiūtė (Ia), Severijus Malinauskas (Ic).
 Tris šeštadienius iki žiemos atostogų mes repetuosime Visagine Česlovo Sasnausko muzikos mokykloje, o du šeštadienius (vasario 8d. ir kovo 7d.) Vilniuje.
 Šiame projekte atsiskleidžia vaikų saviraiška, jie mokosi augti ir savo augimą gali matuoti tik patys pagal save. Šiems jauniems atlikėjams labai svarbios klausytojų emocijos. Darbas yra intensyvus, tobulinama vokalo technika, plečiamas muzikinis akiratis, o vadovai tobulinasi specialiai projektui parengtoje seminarų programoje.
 Tad savo puikiems, smalsiems, labai norintiems ir dainuojantiems gimnazistams linkiu įdomaus, sunkaus darbo ir įspūdingo koncerto Vilniuje.

Su meile muzikos mokytoja Asta Remeikienė