Tradicinė karjeros diena

 Gruodžio 6d. vyko jau tradicija tapusi kasmetinė Karjeros diena.

 Atsipūsti ir pailsėti nuo kasdieninių pamokų galėjo visi gimnazistai. Į mūsų gimnaziją iš įvairių miestų atvyko 15 studentų ir darbuotojų profesijų pristatymams, 13 atstovų iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokymo įstaigų, taip pat 13 lektorių, kurie skaitė įvairias paskaitas. Gimnazistai patys pasirinko, į kokių profesijų pristatymus nueiti ( Pvz., analitiko, kelionių vadovo, verslininko ir kt. ). Aktualiausi buvo kolegijų, universitetų ar net užsienio mokyklų pristatymai. Didžioji dalis atvykusių lektorių, kurie norėjo pasidalinti savo karjeros patirtimi, buvę mūsų gimnazijos mokiniai.
Labiausiai šis renginys domino abiturientus, nes jiems rinktis tolimesnį kelią ir planuoti savo ateitį teks jau labai greitai. Bet ne ką mažiau sudomino ir jaunesniuosius gimnazistus, juk kuo anksčiau pradėsi domėtis savo ateitimi, tuo lengviau bus apsispręsti vėliau.
 Kiekvienais metais atvyksta vis naujų žmonių pasidalinti patirtimi. Buvęs gimnazijos mokinys Laurynas Kudijanovas, savo gyvenimą paskyręs kelionėms, pasakojo, kokių savybių reikia žmogui, norinčiam tapti gidu. Tai buvo vienas iš įdomesnių profesijų pristatymų. Taip pat buvusi mokinė Gabija Puodžiūnaitė, studijuojanti muzikinį teatrą, sudomino ir pasiūlė savo didžiąją gyvenimo dalį praleisti scenoje, juk visi mes esame aktoriai...
 Pertraukų metu dėstytojai, mokytojai, studentai ir gimnazistai nuoširdžiai bendravo prie arbatos puodelio, buvę gimnazijos moksleiviai džiaugėsi susitikimu ir dalinosi prisiminimais apie mokyklą. Lektoriai buvo pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus. Jie visi teigė, kad visuomet reikia savo kelią rinktis atsakingai, bet niekad nebijoti klysti ar keisti savo sprendimų. Kiekvienais metais gimnazistai šią dieną pasisemia galybę įvairių idėjų, galbūt net apsisprendžia dėl savo ateities.
 Renginį organizavo mokytoja Elvyra Kavoliūnienė, bibliotekininkė Jolanta Glemžienė ir psichologė Kristina Vainienė.
 Ši diena buvo labai naudinga, įdomi ir informatyvi.

IIIc klasės mokinė Fausta Talačkaitė

100 1351 100 1359

100 1371 100 1374 

100 1403 1 100 1456

Violetos Urbelienės nuotraukos