Protų žaidynės

 Lapkričiui baigiantis gimnazijoje sužaistas Kupiškio jaunimo centro tęstinio projekto „Protų žaidynės 2019“ pirmasis protų mūšis.

 Jame dalyvavo šešios mokinių komandos, kurias sudarė po 6 dalyvius. Protų mūšį laimėjo komanda „Kimaras“. Jos nariai: Ugnė Buzaitė, IVa, Simona Palileikaitė, IVd, Rūta Vizbaraitė, IVd, Dovydas Kašūra, IVa, Rokas Krasauskas, IVa, ir Matas Matuzevičius, IVd. Laimėtojai atsakė į 58 klausimus iš 100 ir surinkę 60 842 taškų pateko į projekto „Protų žaidynės 2019“ finalą. Finale susirungsiančių komandų laukia 300 eurų prizai.
 Kaip pasakoja laimėjusios komandos dalyvė Rūta, komandos varžėsi atsakinėdamos į klausimus apie Kupiškio krašto istoriją ir žymius žmones. Be istorinių faktų ir aplinkinių vietovių kraštotyros žinių mokiniai galėjo susirinkti reikiamus taškus atsakę į klausimus apie jiems žinomus žmones iš Kupiškio. Smagiausia renginio dalis – azartas renkant taškus. Greitis ir iš eilės teisingai atsakyti klausimai pelnė papildomų taškų ir leido netikėtai pakilti iki stipriausiųjų trejetuko. Virtualią viktoriną laimėjusi komanda toliau varžysis rajoninėse ,,Protų žaidynėse“.

Soc. pedagogė A. Matuzevičienė

100 1306 100 1312 

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos