Erdvinis kinas

 Lapkričio 20d. gimnazistai galėjo susipažinti su erdviniu kinu. Kino vaizdas pateikiamas ant išgaubto ekrano ir rodomas nedideliame kupole.

 Toks neįprastas kinas ne tik pritraukė dėmesį, sudomino, bet ir padėjo įsisavinti informaciją. Žiūrėjome vieną ilgesnį ir du trumpus filmus. Jie buvo dokumentiniai astronomijos tema. Labiausiai įsiminė pasakojimas apie Saturno ir Jupiterio planetas, apie Saulės sistemą ir pačią Saulę. Filmai padėjo suprasti, iš kur atsirado meteorai, kaip skiriasi visos planetos, kuo jos ypatingos, kokios jos buvo ir yra dabar. Visa informacija buvo aiški ir įdomi. Manau, ją buvo lengva įsisavinti, nes buvo pateikta netradiciniu būdu. Šis kinas sukėlė teigiamas emocijas, praplėtė akiratį.

 P. S. Tai dar vienas programos ,,Kultūros pasas“ užsiėmimas mokiniams.

Liveta Jurevičiūtė, IIf klasė

2019112001 2019112006

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos