Konferencija ,,Gyvenimo tiltai“

 Lapkričio 20d. Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko Narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos apskrities mokinių konferencija ,,Gyvenimo tiltai''.

 Konferencijos tikslas - formuoti sąmoningą mokinių apsisprendimą nevartoti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, gebėti pasakyti griežtą -NE.
 Konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos atstovai. Jie pristatė pranešimą ,,Gyvenimo tiltams - TAIP, psichotropiniams - NE''. Pranešimą rengė Ib klasės gimnazistės Miglė Marmokaitė, Vaiga Sakalauskaitė, Fausta Survilaitė, Jovilė Rušėnaitė. Merginoms pasiruošti padėjo soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė ir bibliotekininkė Renata Petrusevičienė, o pristatymą papuošė gimnazijos šokėjų grupė (mokytoja Ingrida Tuskienė).
 Konferecijos metu mokiniai ir pedagogai išgirdo daug puikių pranešimų, įgijo teisinių žinių bei atliko kūrybinę užduotį - statė gyvenimo tiltus.

Socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė

100 1303 100 1305 

Autorės nuotraukos