Seminarų ciklas

Lapkričio mėnesį gimnazijoje vyko Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programos seminarų ciklas.

Seminaruose dalyvavo ir mokėsi visi II, III ir IV klasių mokiniai. Seminarus vedė lektorius Ričardas Pagojus, biologijos mokytojas, edukologas, knygos ,,Meilės pamokos: kad nemylėtume kaip idiotai '' autorius.
 Seminarų tikslas padėti susiformuluoti meilės sampratą bei perteikti ją mokiniams suprantamais būdais bei metodais, profesionaliai atsakyti į paaugliams aktualius meilės, draugystės ir seksualumo klausimus, aptarti įvairias meilės rūšis bei formas.
 Dėkojame Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui - seminarų iniciatoriams, kad galėjome klausytis ir bendrauti su puikiu lektoriumi Ričardu Pagoju.

Soc. pedagogė Audronė Matuzevičienė