Gimnazijos   gimtadienis

 Lapkričio 15d., penktadienį, mokykla šventė 102 gimtadienį. Visas šventinės dienos veiklas organizavo  gimnazijos mokinių parlamentas.
 parlamentasJau pirmosios pamokos metu net aštuonios gimnazistų komandos (po 4-5 narius)  išbandė savo jėgas mokinių parlamento parengtame protų mūšyje „Ką žinai apie gimnaziją?“ Klausimai buvo susiję su mokyklos  istorija, vardo gavimo aplinkybėmis, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus darbais. Pirmąją vietą užėmė komanda „Mišri“, jai atiteko „Sushi Sport baras“ 20 eurų čekis. Antrąją vietą laimėjo komanda „Kamurkė“. Jai  atiteko 15 eurų čekis. Trečiąją vietą užėmė komanda „Follow 8“. Jai padovanotas 10 eurų čekis. Pasak gimnazistų, toks gausus dalyvių būrys susirinko į protų mūšį ne vien dėl prizų, bet ir todėl, jog norėjo pasitikrinti savo žinias apie mokyklos istoriją bei  sužinoti, ko iki šiol nežinojo, nebuvo girdėję. 
 Visų pertraukų metu pirmame priestato aukšte gimnazistai galėjo žaisti įvairius žaidimus, klausytis muzikos. Kiekvienas galėjo save išbandyti mini protų mūšyje apie gimnaziją, savo taiklumą patikrinti žaisdami žaidimą „Pataikyk į balioną x“ (šiame žaidime savo jėgas išbandė ne tik gimnazistai, bet ir mokytojos E. Kavoliūnienė, J. Vildžiūnienė bei direktorius),  buvo paslaptingasis „Mystery box“, buvo rodoma filmuota ir fotografuota medžiaga  apie 2018 – 2019 m. m. mokyklos veiklas. Mokykla buvo išpuošta balionais, fojė švietė ne tik gimtadieniu, bet ir kalėdomis kvepiantis ženklas „ 102“. Taip pat šia proga sukurtas gimnazijos socialinio tinklo puslapis „Instagrame“-  Kupiškio_LSG_gimnazija.
  Apklausa parodė, jog gimnazistams šventė patiko. Nuoširdžiai dėkojame ir šventės rėmėjams: verslininkui Egidijui Černiui bei Sushi Sport barui už finansinę paramą.
 
Mokinių parlamento prezidentė Augustina Zabukaitė, IIIc klasė
2019111507 2019111521 2019111524 2019111532 
Gintaro Stankevičiaus nuotraukos