Kulinarinis konkursas „Viskas iš špinatų“ 

 Ruduo tradiciškai į gimnaziją sukviečia mėgstančius gaminti 8-10 klasių mokinius iš įvairių rajono mokyklų.

 Čia jau aštuonerius metus organizuojamas kulinarinis konkursas, kuriame mokiniai gamina patiekalus iš Lietuvoje puikiai augančių ir derančių daržovių. Spalio 23d. sulaukėme 7 komandų, kurios buvo pasiruošusios nustebinti patiekalu iš špinatų. Ši nepaprastai vertinga daržovė pasirodė universali: jaunieji kulinarai juos panaudojo pusryčių patiekalui su kiaušiniais, vafliams, sluoksniuotai užkandėlei, blynams. Tačiau daugiausia simpatijų ir pagyrų susilaukė saldūs patiekalai, kurių pagrindą sudarė nuostabiai žalios spalvos biskvitai.
 Šauniai pasirodė gimnazijai atstovavusios Id klasės mokinės Kamilė Čepaitė ir Viltė Pukėnaitė, pagaminusios desertą „Žalioji samanėlė“. Komisija šiam patiekalui skyrė 3-čią vietą.

 Technologijų mokytoja Gitana Vaičiutė

IMG 20191024 065715 IMG 20191029 215624 

Autorės nuotraukos