Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti

 Spalio 18d. vyko susitikimas su projekto ,,Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyviu, fotografu ir keliautoju Mindaugu Dulinsku.

 Svečias pasakojo apie save, fotografo darbą, ką reikia įveikti norint pasiekti savo svajones, pasaulio žemėlapyje rodė vietas, į kurias jau yra nukeliavęs (į kai kurias jau ir ne po vieną kartą), kur norėtų nukeliauti ir kodėl.

 Svečias ragino klausančiuosius mokytis kalbų, skaityti knygas. Kėlė daugeliui dažnai kylantį retorinį klausimą ,,Kam man to reikia?“ Atsakymą irgi mokiniams suformulavo: ,,Aš žinau, kad tau tikrai reikės. Pasistenk. Iš to, ką darome, gauname patirties, įdedame pastangų, tai duoda rezultatą ateity.“ Kalbėjo apie tai, kad nereikia bijoti klysti, dėl to nekompleksuoti, nenuleisti rankų. O išnaudoti klaidą kaip būdą tobulėti, daryti vis geriau.
 Taip pat svečias dalindamasis savo patirtimi visus klausytojus įkvėpė išnaudoti savo privalumus: ,,Nesvarbu, ką mano kiti apie tave, svarbiausia atrasti ir turėti sritį, kur esi geriausias.“
Kalbėdamas apie pasitikėjimą savimi, savireklamą svečias pritaikė senąją išmintį: ,,Jei nepakelsi sau uodegos, niekas kitas tau jos ir nekels. Nes tavo uodega – tavo reikalas. Jei tūnosi kampe, niekas tavęs nematys.“
 Svečias kalbėjo, kad reikia kuo daugiau pasiimti žinių ir kuo mažiau tuščiai iššvaistyti laiko. Kalbėjo, kad labai daug apie žmogų pasako smulkmenos ir kad jos labai greitai pamatomos.
Vėliau mokiniai turėjo daug klausimų, nes tai, apie ką kalbėjo svečias, palietė kiekvieną. Susitikimas užbaigtas retoriniu klausimu: O kokia tavo istorija?“

Mokytoja Jolanta Kireilytė

2019101807 2019101810

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos