Ateities inžinerija

 Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU). Šis universitetas organizuoja nuotolinį ugdymą „Ateities inžinerija“. Jis skirtas tiems mokiniams, kuriuos domina šiuolaikinė techninė kūryba, kurie nori išmokti patys efektyviomis šiuolaikinėmis technologijomis sukurti savo sumanytą išmanų įtaisą, detalę ar programėlę.

 Gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojo Dariaus Mažylio, analizuoja temas „Roboto prototipo kūrimas“ ir „3D spausdintuvo konstravimas“.
 Spalio 21 d. gimnazijoje vyko mokymai - nuotolinio ugdymo platformos ,,Ateities inžinerija“ kūrybinės dirbtuvės mokiniams. Mokymus vedė konsultantas, VGTU mechanikos magistrantūrą studijuojantis inžinierius Mantas Makulavičius. 13 II-IV klasių mokinių mokėsi dirbti SolidWoks, Arduino programomis. Kūrybinių dirbtuvių tikslas – panaudojant šiuolaikinių technologijų ir nuotolinės mokymo formos privalumus suteikti mokiniams papildomas galimybes gilinti savo žinias ir jas kompleksiškai taikyti inžinerijos, informatikos technologijų, gamtos mokslų, dizaino srityse.
 Šias kūrybines dirbtuves padėjo organizuoti gimnazijos mokytojai Asta Merkienė, Jurgita Mažylienė ir Darius Mažylis.

20191021004 20191021027 

20191021011 20191021006 

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos