Konstitucijos egzaminas

 Tęsdama tradiciją Teisingumo ministerija jau tryliktus metus visus Lietuvos piliečius, mylinčius savo šalį ir norinčius dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją, kvietė pasitikrinti Konstitucijos žinias ir organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą.

 Pirmajame etape pateikiama 30 uždarų klausimų, antrajame – 19 uždarų ir vienas atviras klausimas. Į antrąjį etapą patenka tie, kurie teisingai atsako į mažiausiai 23 klausimus.
 Spalio 3d. mūsų gimnazijos mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias atsakydami į Konstitucijos egzamino pirmojo etapo klausimus, kurie buvo skirti VIII – X ir XI – XII klasėms. Konstitucijos egzamino pirmame etape dalyvavo 22 pirmokai, 46 antrokai, 19 trečiokų ir 17 ketvirtokų.
 Patikrinus 104 darbus į antrąjį etapą pritrūko teisingų atsakymų.

 Ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja Zita Sabaliauskienė