Mokytojų diena

 Spalio 4d. gimnazijoje buvo kiek neįprasta. Ne mokiniams, o mokytojams. Šią dieną gimnazijos mokytojus su Mokytojo diena sveikino ne tik jų auklėtiniai, bet ir gimnazijos mokinių parlamentas.

 Šių metų Mokytojų dienos šūkis „Mokytojai – gyvenimo ir žinių reporteriai“. Vos tik atvėrus klasių duris, mokytojus pasitiko televizoriaus ekrane matomas jų atvaizdas ir jų gyvenimo kredo. Mokytojų kambaryje jų laukė su meile keptas obuolių pyragas.
 Šiek tiek vėliau mokytojai susirinko į aktų salę. Renginį vedė ketvirtos klasės mokinė Aurelija Pitrėnaite ir pirmokas Dairodas Bočiulis. Mokytojams susiskirsčius į grupes vyko tradicija tapęs Mokytojų dienos protų mūšis, kuris šiais metais buvo gerokai sunkesnis. Protmūšį sudarė trys turai, kuriuose buvo ir vaizdinių klausimų. Mokytojai taip pat žiūrėjo gimnazistų sukurtą filmuką „Klausimėlis“, kuris daugelį sugrąžino į paauglystės dienas ir ne vieną privertė nusišypsoti. Po protmūšio laukė dar vienas žaidimas „Mystery box“. Komandos atstovai rankos pojūčiais turėjo atspėti, kas yra dėžėje. Protmūšį laimėjo draugystė, būtent to mus mokytojai moko kiekvieną dieną – draugystės, bendradarbiavimo ir supratingumo.
 Renginio pabaigoje gimnazijos mokinių parlamento prezidentė sveikino ir dėkojo mokytojams už kruopštų jų darbą su mokiniais, laiko nestokojimą, kantrybę, už galimybes klysti ir mokytis iš savo klaidų. Kiekvienam mokytojui buvo įteikta padėka ir maža, rudeniška dovanėlė.
 Ačiū, mokytojai, jog esate patys patikimiausi gyvenimo ir žinių reporteriai.

Augustina Zabukaitė, gimnazijos mokinių prezidentė

20191004024 20191004021

Gintaro Stankevičiaus nuotraukos