Debatai

Gegužės 13-ąją vyko kandidatų į gimnazijos prezidentus debatai.

Savo lyderyste dalinosi trys kandidatuojančios dešimtokės: Kamilė Balaševičiūtė, Augustina Zabukaitė ir Danielė Užkurėlytė.
 Debatai vyko klausimų ir atsakymų sesijos principu. Pirmoji sesija prasidėjo kandidačių motyvacinėmis kalbomis tema "Mano, kaip gimnazijos lyderio, planai ir perspektyvos". Merginos gilinosi į gimnazijoje vyraujančias problemas ir jų spendimo būdus, žadėjo atnaujinti mokyklų bendradarbiavimo ryšius, skatinti gimnazistus dalyvauti tarptautiniuose projektuose, organizuoti gimnazijoje daugiau renginių ir akcijų, labiau atsižvelgti į gimnazistų poreikius.
 Po kandidačių prisistatymo kalbų sekė debatų vedėjų ir žiūrovų klausimai, susiję su motyvacinėmis kalbomis.
Antroji debatų klausimų ir atsakymų sesija prasidėjo žiūrovų ir vedėjų (Tomo Ragausko ir Rugilės Sirvydytės) klausimais apie tarptautinius projektus, gimnazistų įtrauktį į bendruomenės veiklas, ydingas charakterio savybes bei kiekvienos kandidatės pranašumą.
 Visų debatų metu savo įžvalgomis dalinosi ir aktyviai klausimus uždavinėjo buvusi gimnazijos mokinių prezidentė Aistė Liaudanskaitė.
 Debatai padėjo žiūrovams apsispręsti, kuriai kandidatei atiduoti savo balsą rinkimų metu. Rinkimai įvyko gegužės 15 dieną ir Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos prezidente tapo Augustina Zabukaitė.

Rugilė Sirvydytė, IIIa klasė