Studfestas

Spalio 25 dieną 106 gimnazijos mokiniai dalyvavo Kaune Žalgirio arenoje vykusiame didžiausiame Lietuvoje karjeros festivalyje ,,Studfestas“.

Tai festivalis, padedantis mokiniams atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą.
Studfesto pranešėjai dalinosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingas ateityje.
 Labiausiai gimnazistams patiko žurnalisto, ,,Laisvės TV“ įkūrėjo Andriaus Tapino pranešimas ,,Tavo 15 metų planas arba valar dohaeris“, šokėjo, fotografo Naglio Bieranco pranešimas ,,Privalome ar norime būti minia?“, Kastu international organizacijos vadovo ir įkūrėjo Artur Jefimov pranešimas ,,Nuo metalo laužo iki tarptautinės organizacijos įkūrimo antrame kurse“. Įdomūs ir naudingi buvo ir kiti pranešimai.
 Visi gimnazistai galėjo pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais. Taip pat vyko įvairūs konkursai.
 Į renginį gimnazistus lydėję mokytojai ir kuratoriai galėjo klausytis pranešimų, skirtų tik mokytojams. Mokytojams labiausiai patiko psichologės Astos Blandės pranešimas ,,Kaip užmegzti ir išlaikyti ryšį su mokiniu“, profesionalaus karjeros konsultanto Ryčio Jurkėno pranešimas ,,Gyvenimo meniu“ ypatumai; darna su savimi = darna su pasauliu“, psichologės Aldonos Giržadienės pranešimas ,,Ugdau moksleivius be streso“.
 Gimnazistai grįžo namo su geriausiais įspūdžiais ir dėkoja lydėjusiems mokytojams.

Kamilė Balaševičiūtė, IIa klasė

fb img 1540544890630 fb img 1540544898969