Šimtmečio protų žaidynės

 Kupiškio jaunimo centras pakvietė gimnazijos mokinius dalyvauti projekte ,,Šimtmečio protų žaidynės“.

Projekto tikslas – ugdyti pilietinę tautinę mokyklinio amžiaus jaunuolių savimonę, skatinti jaunimo domėjimąsi savo krašto ir Lietuvos istorija. Šimtmečio protų žaidynės – tai inovatyvus ir interaktyvus žaidimas, kuris žaidžiamas pasitelkiant IT ir mobiliuosius telefonus. Žaidimo metu susipažįstama su įdomiais faktais apie Kupiškio kraštą ir Lietuvą (istorija, gamta, kultūra, sportas, kulinarija). Žaidimo trukmė 45 min. Žaidimas žaidžiamas trimis etapais. Pirmiausia savoje mokykloje išsiaiškinama stipriausia komanda. Vėliau Jaunimo centre vyks pusfinalis ir finalas.
 Taigi, spalio 10 d. gimnazijoje vyko žaidimo pirmasis turas. Į aktų salę susirinko net 10 gimnazistų komandų. Jas padėjo suburti ir organizuoti renginį gimnazijos socialinė pedagogė Audronė Matuzevičienė. Laimėjo viena trečių klasių komanda, pasivadinusi ,,Rabarbarais” (R. Sirvydytė, T. Ragauskas, D. Einorytė, A. Vasilenkaitė, M. Matuzevičius, M. Sankauskas).

101 9481 101 9483 101 9488 101 9489