Konkursas ,,Raštingiausias mokinys 2018“

 Gegužės 30d. įvyko konkurso ,,Raštingiausias mokinys 2018“ apibendrinimas. Konkurse dalyvavo I – III klasių mokiniai. Kiekviena klasių grupė rašė jiems parengtą diktantą. Raštingiausiais mokiniais tapo 19 gimnazistų, kurie diktantą parašė be klaidų arba padarė 1 – 3 klaidas.


 Taigi raštingiausi gimnazistai: Gabija Lengvenytė, Ib, Iveta Miliūnaitė, Ia, Livija Kirdaitė, Ic, Raminta Kurulytė, Ic, Rokas Bartaševičius, Ia, Geraldas Minkevičius, Ib, Roberta Vanagaitė, Ib, Eisvydė Nakaitė, Ia, Augustina Zabukaitė, Ic, Viktorija Gvildytė, Ia, Aušrinė Uckutė, IId, Ieva Gladutytė, IId, Agnė Repečkaitė, IId, Rūta Vizbaraitė, IId, Akvilė Vasilenkaitė, IIc, Eglė Skebaitė, IIIb, Laura Kairytė, IIIa, Karolis Paskačimas, IIId, Aistė Liaudanskaitė, IIIc.

 Raštingiausius mokinius pasveikino gimnazijos direktorius, pavaduotoja A. Martinkienė.

100 5433 100 5444 100 5447 100 5454