Atvirų durų dieną Kupiškio TVM

Kovo 27 dieną gimnazijos antrokų tikslinė grupė kartu su karjeros konsultantėmis Elvyra Kavoliūniene ir Jolanta Glemžiene lankėsi Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje.

Čia vyko Atvirų durų diena. Mokiniai turėjo puikią galimybę pamatyti mokyklą ir geriau su ja susipažinti: ko ir kaip čia galima mokytis, kokia įranga ir technika naudojama mokantis amato, kur galima įsidarbinti. Mokiniai kartu su profesijos mokytojais, kitais mokyklos darbuotojais išradingai ir įtaigiai pasakojo apie savo mokyklą: apie įvairias mokymo programas ir mokinių gyvenimą, stažuotes užsienyje, vyko viktorinos, baudų metimo varžybos, buvo siūloma atvykusiems patiems praktiškai išbandyti kai kuriuos technologinius procesus (tinkuoti, dažyti, virinti, dirbti su kasos aparatu ir kt.) ir geriau susipažinti su šiuolaikinėmis statybos, staliaus, suvirinimo darbų technologijomis. Atvirų durų dienos dalyviai apsilankė ne tik mokymosi patalpose, bendrabutyje, treniruoklių salėje, viešbutyje, bet apžiūrėjo ir mokyklos dirbtuves, garažus, gyvūnų fermą, pasivažinėjo traktoriuku „Pupsiuku“. Norintys galėjo pabandyti vairuoti traktorių, mokomąsias mašinas. Renginio metu būsimieji barmenai vaišino skaniais cepelinais, keptomis bandelėmis ir arbata.
  Atvirų durų dienoje gimnazistai turėjo puikią progą susipažinti su moderniu profesiniu mokymu iš arčiau, sužinoti apie jo teikiamas karjeros galimybes.

 1  2