Konkursas ,,Kuriu pasaką Lietuvai“

Kovo 9 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono mokyklų mokinių konkurso ,,Kuriu pasaką Lietuvai‘‘, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, baigiamasis renginys.

Iš 45 konkurse dalyvavusių mokinių 24 buvo mūsų gimnazijos Ib, Ic, IIIa, IIIb, IIIc klasių mokiniai. Visi pasakų kūrėjai apdovanoti pagyrimo raštais, o gimnazistai Lukas Dyra, Monika Čižauskaitė, Karolina Šimukauskaitė, Eglė Skebaitė, Gintarė Marmokaitė, Viktorija Banytė, Kornelija Kanapeckaitė, Danielė Užkurėlytė, Livija Kirdaitė, Emilija Gasparonytė apdovanoti diplomais ir kvietimais į Knygos teatro spektaklį ,,Pakalnučių metai“. Gimnazistams keliauti po pasakų pasaulį padėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Zita Navarskaitė, Nida Mikšienė, Jolanta Kireilytė.

pasakos1  pasakos2