Šimtadienis

Vasario 28 dieną IV klasės gimnazistai šventė šimtadienį – šimtą paskutinių, brangių dienų, likusių iki gimnazijos pabaigimo.

Dabar kiekviena diena gimnazijoje yra tarsi sultingas, saldus ananasas, - taip abiturientams sakė šventę organizavę ir kūrę III klasių gimnazistai. Šių metų šimtadienio tema ,,Džiunglės“. Trečiokų dovana - linksmas, spalvingas kalendorius ir nepakartojamas spektaklis. Pagrindinis spektaklio veikėjas Mauglis suranda spintą, iš kurios iškeliauja veikėjai iš skirtingų filmų ir filmukų. Mauglis, kaip ir kiekvienas abiturientas, įžengęs pro mokyklos duris, išmoksta vis naujų dalykų, o filmukų herojai yra lyg mokytojai, kurie moko, plečia mokinių akiratį. Tokią spektaklio idėją trečiokams gimnazistams padėjo įgyvendinti režisierė Vilija Morkūnaitė. Daug širdies kuriant kalendorių, spektaklio dekoracijas, veikėjų charakterius, ruošiant salę ir sceną šventei įdėjo visi trečių klasių gimnazistai ir jų kuratorė Janina Vildžiūnienė.

IVd  kalendorius  finalinis 2  IVa