Merginų šokių kolektyvo ,,Una“ sėkmė

2018-02-14

Gimnazijos merginų šokių kolektyvas ,,Una“ noriai dalyvauja ne tik įvairiuose renginiuose Kupiškio rajone. Merginos atsiliepė ir į Biržų ,,Atžalyno“ pagrindinės mokyklos kvietimą dalyvauti ,,Šokių kovose“. Merginoms pritarė ir kolektyvo vadovė mokytoja Joana Jankauskienė. Šokio kūrimas, judesių dailinimas ir visas pasiruošimas konkursui užtruko net kelis mėnesius.

UNA

Vasario 2 dieną, penktadienį, įvyko renginys – konkursas ,,Šokių kovos“. Kelionė į Biržus neprailgo. Atvykus į ,,Atžalyno“ pagrindinę mokyklą buvo neįmanoma nustygti vietoje – norėjosi vaikščioti, repetuoti, pažinti aplinką ir konkurentus. Žiūrovų - pilna salė. Šokėjai buvo suskirstyti į dvi grupes: jaunesniųjų grupė ir vyresniųjų grupė. Kiekvieną pasirodymą vertinimo komisija komentavo, vertino. ,,Una“ išsiskyrė savo dydžiu. Šoko net aštuoniolika merginų. Šokis visiems paliko nepaprastą įspūdį. Komisija išsakė daug pagiriamųjų žodžių. Po visų pasirodymų vyko šokių diskoteka. Konkursas baigėsi nugalėtojų paskelbimu ir apdovanojimais. Pirmąją vietą vyresniųjų šokėjų grupėje iškovojo mūsų gimnazijos merginų šokių kolektyvas ,,Una“. Gimnazistės laimingos, kad jų kolektyvas dar labiau sustiprėjo ir susivienijo.

Aistė Daukaitė, IVb