Knygų Kalėdos

2018-01-09

 Su Kalėdiniu laikotarpiu baigėsi ir akcija ,,Knygų Kalėdos”. Šiemet mūsų gimnazijos bibliotekai padovanota 60 naujų knygų. 28 knygas bibliotekai padovanojo mūsų gimnazijos bendruomenės nariai: G. Naikauskaitė, IIIb kl., O. Šimonytė, IIId kl, I-II-III klasių gimnazistai, 10 mokytojų, vienas techninis darbuotojas.

 Įmonė UAB ,,MG Valda“ dovanojo mūsų gimnazijos bibliotekai 32 knygas. ,,MG Valda“ atstovė, perdavusi bibliotekai knygas, buvusi mūsų gimnazijos mokinė Laura Žiūkaitė. Tarp padovanotų knygų privaloma programinė grožinė literatūra, populiari, naujausia paauglių, jaunimo grožinė literatūra, taip pat yra ir psichologinių knygų. 

Iš viso per septynerius akcijos ,,Knygų Kalėdos“ metus gimnazijos bibliotekai padovanotos 264 knygos.

Ačiū visiems, padovanojusiems knygų mūsų gimnazijos bibliotekai.

II III 102 4193 J.V.