Kalėdinis krepšinio turnyras

2017-12-29

 Gruodžio 21d. gimnazijos sporto salėje vyko Kalėdinis krepšinio turnyras 3 prieš 3. Dalyvauti turnyre užsiregistravo 12 komandų. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes: I–II klasių grupė (7 komandos) ir III–IV klasių grupė (5 komandos).Visi

Komandos narėmis galėjo būti ir merginos. Jų pelnyti taškai buvo dvigubinami. Krepšinio žaidėjams ir gausiai susirinkusiems žiūrovams gerą nuotaiką kūrė ir krepšinio palaikymo grupės ,,Laidback“ merginos. 
 Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai. I–II klasių grupėje III vietą iškovojo IId klasės komanda (A. Staškevičius, J. Papučka, K. Čepkauskas, J. Jonušas), II vietą laimėjo IIb-IIc klasių jungtinė komanda (D. Jazgevičius, K. Bagdonas, M. Rūta), I vietą užėmė IIb klasės komanda (A. Peciukonytė, A. Jazonis, A. Sarapas, R. Sarapas). III–IV klasių grupėje III vietą laimėjo IVc-IVd klasių jungtinė komanda (I. Rulys, T. Mikšys, A. Petrauskas, L. Kasparavičius), II vietą užėmė IIb-IIIc-IVa klasių komanda (J. Vaitonis, K. Raupys, E. Antanaitis, R. Šulnis), I vietą iškovojo IIIb-IIId-IVc klasių komanda (A. Šveikauskas, K. Blieka, I. Stonikas, D. Vadišovas).
 Komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos medaliais, o visos dalyvavusios komandos ir šokėjų grupė – saldžiaisiais prizais.

 Irena Grinienė, kūno kultūros mokytoja

 Pirmokai  Sokejos  Tadas  Antrokai