IV-oji respublikinė užsienio kalbos mokytojų metodinė-praktinė konferencija

2017-12-11

Gruodžio 6 d. rajono anglų ir rusų kalbų mokytojai dalyvavo Šiaulių ,,Romuvos“ progimnazijoje vykusioje IV-oje respublikinėje užsienio k. mokytojų metodinėje-praktinėje konferencijoje ,,Sėkmingas užsienio kalbų mokymas(is) geroje mokykloje: kūrybiškumas ir inovacijos“. Renginyje dalyvavo 62 mokytojai iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Mūsų gimnazijos anglų k. mokytojos metodininkės J. Valauskienė ir D. Petrulienė vedė didelio konferencijos dalyvių susidomėjimo sulaukusią meistriškumo pamoką ,,Skaitymo ir teksto suvokimo kompetencijų ugdymas taikant skaitymo strategijas“. Mokytojos dalinosi sėkminga praktine patirtimi taikant IQES online Lietuva skaitymo kompetencijų ugdymo metodiką, įtraukė dalyvius į praktinį strategijų išbandymą.

24879260 1362154887228832 116909702 o
Anglų k. mokytojos J. Valauskienė ir D. Petrulienė