MOKINIŲ IR JŲ TĖVELIŲ ŽINIAI

Informuojame, kad atsižvelgdami į LR švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijas bei Savivaldybės mokyklų siūlymus, 2018–2019 m. m. pradėsime ne rugsėjo 1-ąją, šeštadienį, bet rugsėjo 3-iąją, pirmadienį. Išsamesnė informacija apie rugsėjo 3-iąją bus paskelbta rajono laikraštyje.
 Linkime mokiniams prasmingai ir įdomiai praleisti paskutinį vasaros atostogų savaitgalį su šeima!

Kultūros, švietimo ir sporto skyrius

Turininga gimnazistų vasaros pradžia

Pirmoji vasaros atostogų savaitė Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniams buvo tikrai turininga. Birželio 19-21 d. I-IV klasių gimnazistai dalyvavo laisvalaikio užimtumo ir vasaros poilsio, vaikų ir jaunimo socializacijos projekte ,,Pradėk atostogas linksmai“. Projekto tikslas – organizuoti kryptingą mokinių užimtumą, maitinimą, saugumą, ugdyti socialinius įgūdžius, plėsti mokinių akiratį.

skait nykstGimnazijos biblioteka dalyvavo KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 11-12 klasių mokiniams organizuotame knygų skaitymo konkurse.

Raktai iš paliktų namų

Birželio 14d. – Gedulo ir vilties diena. Paminėti šią Lietuvos istorijos datą gimnazijos mokiniai, mokytojai, vadovai susirinko į Kupiškio geležinkelio stotį, iš kurios 1941m. birželio 14d. prasidėjo Kupiškio krašto žmonių tremtis į Sibirą.

Ekspedicija ,,Pažinkime Rytų Lietuvą“

Birželio 12-13 dienomis gimnazistai dalyvavo socialinių mokslų ir matematikos ekspedicijoje „Pažinkime Rytų Lietuvą“.